Spełniliśmy marzenia o domowym kominku

Od dwóch tygodni mieszkamy w naszym nowym domu. Pięknie się w nim urządziliśmy i mieszka się nam wspaniale. W końcu jesteśmy na swoim, a marzyliśmy o tym z żoną od wielu lat. Nasz syn ma w końcu taki pokój z pierwszego zdarzenia, który zresztą sam sobie zaprojektował. Na parterze mamy ogromny salon i tylko jednego nam w nim brakowało – pięknego kominka. Postanowiliśmy spełnić jeszczeto marzenie.

Zamówiliśmy przez internet kominek gazowy

wydajne kominki gazowe z warszawyDzisiaj w każdym domu można sobie zamontować kominek i wcale nie jest potrzebna do tego jakaś szczególna instalacja. Nie trzeba też w nim palić drzewem i brudzić w całym domu popiołem. Akurat w naszym domu w salonie mamy zrobione przewody kominowe, bo kominek uwzględniliśmy w projekcie, ale go w końcu nie zrobiliśmy od razu. Co więcej, kominek można sobie zamówić bez wychodzenia z domu. Ja właśnie tak zrobiłem, bo znalazłem świetny sklep online, w którym oferowane są wydajne kominki gazowe z Warszawy, które sklep dostarcza na miejsce zupełnie za darmo. Można było zamówić sobie kominek z montażem i właśnie z takiej opcji postanowiłem skorzystać. Do wyboru były również kominki elektryczne lub na biopaliwo, ale stwierdziliśmy wspólnie, że najlepszy i najbardziej realny będzie kominek gazowy. Teraz czekamy na montaż ito będzie ostatni brakujący element w naszym nowym pięknym domku. Na pewno w najbliższe święta będziemy mogli sobie posiedzieć przy gorącym kominku.

Z naszym kominkiem wyszło trochę zamieszania, bo najpierw mieliśmy go w projekcie a potem go w końcu nie zrobiliśmy i dopiero po wprowadzeniu się zleciliśmy jego montaż. Uzgodniliśmy ze sklepem, że kominek musi zostać zamontowany w sposób bardzo ostrożny, żeby nie pobrudzić żadnej ze ścian, które przecież dopiero co zostały wykończone.