You are currently viewing Susz konopny bez zanieczyszczeń

Susz konopny bez zanieczyszczeń

Jak powszechnie wiadomo marihuana jest surowo zabroniona w Polsce i w większości państw Europy. Są oczywiście wyjątki takie jak Holandia czy Czechy ale to naprawdę rzadkość. Przez pryzmat surowo karanej rośliny marihuany, ludzie często zapominają ze istnieją jej legalne zamienniki o zmniejszonej dawce thc. Najbardziej znanym zamiennikiem marihuany jest susz konopny.

Właściwości suszu konopnego

czysty susz konopnyNa wstępie warto wskazać najważniejsza różnice pomiędzy marihuana a suszem konopnym. Główna różnica jest roślina z jakiej wycinane są powyższe produkty. Marihuana pochodzi z konopi indyjskich. Zawierają one duże stężenie substancji thc przy stosunkowo bardzo niskiej zawartości cbd. To właśnie thc jest substancja psychoaktywna, przez która marihuana jest surowo zakazana. Jest to substancja, która działa na układ nerwowy człowieka, wywołując stany lękowe a czasem depresyjne. Oczywiście thc, może również wywołać stan euforyczny. Czysty susz konopny natomiast, pochodzi z rośliny konopi siewnych. Maksymalne stężenie thc e konopiach siewnych wynosi 0.2%, przy dużo większej ilość substancji cbd. Cbd nie ma działań psychoaktywnych, posiada jednak wiele właściwości leczniczych. Niweluje rozrost komórek rakotwórczych, jest częstym rozwiązaniem stosowanym przy schorzeniach epilepsji a także działa relaksująco i wykorzystywana jest do zwalczania depresji. Właśnie dlatego susz konopny jest powszechnie legalny we wszystkich państwach i ceniony przez wielu jego użytkowników.

Susz konopny zakupić można w sklepach internetowych lub specjalistycznych sklepach stacjonarnych. W przypadku sklepów internetowych warto jest zwrócić uwagę na szczelność zamknięcia pojemnika z dostawą. Jeżeli pudełko z suszem będzie złe zamknięte, istnieje duża szansa ze straci swoje właściwości.