Suszarki elektryczne wtoaletach

W ostatnim czasie miałam przyjemność być inżynierem budowy na jednej z większych inwestycji w naszym mieście. Wznosiliśmy dużą galerię w samym centrum miasta. Muszę przyznać, że najbardziej problematyczny okazał się ostatni etap prac, czyli część wykończeniowa. Byłam odpowiedzialna za zamówienie niezbędnego wyposażenia, uwzględnionego w czasie projektowania budynku.

Wydajne i sprawdzone suszarki do rąk

wydajne elektryczne suszarki do rąkProjekt powstawał kilka lat temu i wiele z urządzeń nie było dzisiaj już dostępnych na rynku. Najwięcej problemów sprawiło wyposażenietoalet. Projektant przewidział w nich suszarki do rąk i dozowniki do mydła, które już dawno nie były w obiegu. Zgłaszałam problem, jednak przez długi czas nikt nic z nim nie robił. Aby uniknąć opóźnień, postanowiłam znaleźć alternatywę dla już nieaktualnych rozwiązań. Okazało się, że niektóre firmy oferują naprawdę wydajne elektryczne suszarki do rąk w bardzo przystępnych cenach. Moją uwagę przykuły szczególnie nowoczesne, kieszeniowe modele. Ich specyfikacja techniczna była bardzo korzystna, jednak ich cena nie mieściła się w budżecie. Postanowiliśmy porozmawiać o tym z inwestorem podczas jednej z narad. Przedstawiłam wszystkie plusy proponowanych przeze mnie urządzeń, a inwestor zgodził się na zwiększenie budżetu. Kilka dni później projektant przesłał nam zmieniony projekt, a ja zamówiłam sprzęt.

Dzisiaj, kiedy odwiedzam tę galerię i idę dotoalety mogę podziwiać wybrane przeze mnie urządzenia. Nie tylko szybko suszą dłonie, ale również przepięknie prezentują się na ścianie wykonanej z gresowych płytek w ciemnym kolorze. Co bardzo ważne, wiele osób faktycznie z nich korzysta, co również jest moim cichym sukcesem – w końcu w mojej branży najbardziej ceni się praktyczność i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań.