Szeroki wybór prezentów dla pracowników

Wielu pracodawców staje przed dylematem jak zmotywować i docenić swoich pracowników. Najprostszym sposobem będzie podarowanie im drobiazgu który sprawi, że poczują się lepiej a ich zaangażowanie wzrośnie. Co jednak podarować pracownikom z okazji świąt, urodzin, czy dnia kobiet? Co jest najchętniej wybierane przez pracodawców.

Rodzajeprezentów dla pracowników

prezent dla pracownikaPrezenty jakie pracodawca ofiarowuje pracownikom są formą podziękowania i uznania za trud włożony w pracę. Najczęściej wybieraną formą docenienia jest gratyfikacja finansowa. Wielu pracodawców z okazji np. zbliżających się świąt Wielkiej Nocy bądź Bożego Narodzenia ofiarowuje swoim pracownikom bony na zakupy bądź karty przedpłacone za które mogą zrobić świąteczne zakupy. Jestto na pewno doskonały prezent dla pracownika, który przypadnie do gustu każdemu bez względu na stanowisko czy zainteresowania. Często pracodawcy chcą sprezentować do tego drobne upominki które wpłyną pozytywnie na atmosferę wśród pracowników. Mogąto być np. personalizowane kubki z zabawnymi napisami, podkładki pod mysz komputerową, notatniki czy grawerowane pióra i długopisy. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się karnety do SPA, vouchery na kolacje w ekskluzywnych lokalach bądź wyjazdy integracyjne. Sąto prezenty wyjątkowe którymi często wyróżniane są osoby które włożyły wyjątkowy trud w wykonanie np. jakiegoś projektu. Takie prezenty na pewno zostaną na długo w pamięci pracowników, co wpłynie korzystnie na atmosferę w zespole i zaangażowanie.

Pracodawcy chcąc docenić trud i wysiłek włożony w pracę często obdarowują pracowników prezentami. Najczęściej takie prezenty przekazywane są z okazji świąt Bożego Narodzenia bądź Wielkiej Nocy. Podarunki na pewno wpływają pozytywnie na zaangażowanie i motywację do dalszej ciężkiej pracy przez kolejny rok.