You are currently viewing Szkolenia rad pedagogicznych

Szkolenia rad pedagogicznych

Jakiś czas temu otworzyłam nowe przedszkole w jednym z dużych miast w Polsce. Jak się teraz okazało będę potrzebować różnych szkolnych szkoleń rady pedagogicznej. Na samym początku nie wiedziałam o tym, że będę potrzebować różnych kursów, był to dla mnie nowy temat i musiałam dowiedzieć się o tym wszystkiego.

Jakie szkolenia dla rad pedagogicznych wybrać?

szkolenie rady pedagogicznejKilka lat temu, było to dokładniej rzecz ujmując jakieś siedem do ośmiu lat temu postanowiłam założyć nowe przedszkole i zatrudnić radę pedagogiczną. Wybrałam najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Teraz muszę przeprowadzić szkolenie rady pedagogicznej. Będzie to dla nas pierwszy raz. Dlaczego jednak postanowiłam założyć przedszkole? Kilka lat temu, a nieco dokładniej rzecz ujmując było to jakieś siedem do ośmiu lat temu musiałam znaleźć sobie całkiem nową pracę. Na te właśnie czas datowany jest wielki kryzys ekonomiczny, który wpłynął na całą międzynarodową gospodarkę. Kryzys ten był bardzo niespodziewany, a został wywołany przez bardzo duży krach, który miał miejsce na giełdzie papierów wartościowych. Generalnie przyczyn należy upatrywać w bardzo wysokich cenach baryłki ropy naftowej. Po ustracie pracy w tamtym okresie, szukałam czegoś nowego o podobnym profilu na etacie. Okazało się jednak, że nie jest to takie łatwe. Po kilkumiesięcznych bezowocnych poszukiwaniach postanowiłam, założyć własną działalność. Miało to być przedszkole, wtedy nie wiedziałam, że będę potrzebować także szkoleń dla rady pedagogicznej.

Szkolenia dla rady pedagogicznej, jest dla mnie całkiem nowym tematem. Musiałam na początku wszystko o tym przeczytać. W tym celu postanowiłam wpisać takie hasło w największą wyszukiwarkę i dowiedzieć się najwięcej. Później pytałam również znajomych właścicieli przedszkoli.