Tłumacz przysięgły ma sporo zleceń

Tłumacz przysięgły ma sporo zleceń

Pracuję w firmie, która się dopiero rozwija. Sprzedajemy naturalne kosmetyki na rynku krajowym. Nasze kosmetyki są bardzo dobrej jakości. Nie testujemy ich na zwierzętach. Używamy dobrych składników. Kosmetyki składają się z ziół i różnych innych naturalnych ekstraktów. Nasz firma powoli chciałaby wprowadzić kosmetyki także na rynek zagraniczny.

Pomoc tłumacza języków obcych jest ważna

tłumacz przysięgły angielski warszawaDostałam kilkanaście dokumentów do przetłumaczenia. Mój angielski jednak nie jest na tyle dobry żebym swobodnie mogła to zrobić. Tym bardziej, że to były ważne dokumenty i wolałam żeby je przetłumaczyła osoba, która się tym na co dzień zajmuje. Tłumacz przysięgły angielski warszawa jest poszukiwaną osobą przy różnych dokumentach. Ja chodzę na angielski ale jeszcze potrzebuję trochę czasu żeby się swobodnie w tym czuć. Umiem rozmawiać i dobrze sobie radzę biorąc pod uwagę konwersację jednak pisanie lub tłumaczenie oficjalnych pism to już coś innego. Udało mi się załatwić dobrego tłumacza. Jego biuro znajdowało się w centrum miasta. Poleciła mi go znajoma, która także kilkanaście razy korzystała już z jego usług. Pan Marcin jest bardzo miłą osobą. Jego cennik nie jest wygórowany. Dla swoich stałych klientów ma także zniżki. Postanowiłam się z nim skontaktować. Pokazałam o jakie dokumenty mi chodzi. Stwierdził, że potrzebuje na to dwa dni. Umówiłam się na ich odbiór w piątek przed pracą. Cieszyłam się, że tak sprawnie wykonał swoją pracę. Wszystko było dobrze przetłumaczone.

Dokumenty mogła od razu wysyłać do odpowiedniej osoby. Nasza firma mogła rozpocząć wysyłkę kosmetyków na rynki zagraniczne. Kolega już miał kilku odbiorców, którzy na nie czekali. Mieliśmy pewność, że klienci za granicą je docenią i będą je chętnie zamawiać. Mamy pewność, że to są najlepsze kosmetyki dostępne na rynku.