Uczestnictwo w kursie makijażu

W moim salonie kosmetycznym wykonywałam wszelakie zabiegi kosmetyczne. Byłyto między innymi takie zabiegi jak mikrodermabrazja, piling kawitacyjny i wiele innych. Cieszyłam się dobrymi opiniami, bo wszystko wykonywałam bardzo profesjonalnie i starannie.

Dodatkowe umiejętności po odbytym kursie makijażu

kurs makijażu permanentnegoW piątek z samego rana do mojego salonu zawitała nowa klientka, która nigdy wcześniej nie korzystała z moich usług. Interesował ją makijaż permanentny ust i chciała go u mnie wykonać. Niestety tego typu usług nie świadczyłam i od razu postanowiłamto zmienić. Wiedziałam, że z czasem więcej klientek będzie o taki makijaż pytać i nie chciałam tracić czasu. Sprawdziłam gdzie odbywał się jakiśkurs makijażu permanentnego i od razu się zapisałam. Za kurs zapłaciłam z góry, bo dzięki temu poniosłam niższy koszt. Na kursie nauczyłam się techniki makijażu permanentnego i nawet uczestniczyłam w zajęciach praktycznych. Dowiedziałam się tam również jaki tusz należało stosować i poznałam wszystkie dostępne odcienie. Na kursie nauczyłam się jak malować usta, oczy i uzupełniać brwi. Inwestycja w ten kurs okazała się opłacalna, ponieważ dzięki temu zyskałam dodatkowe umiejętności, które wykorzystałam w swoim salonie. Otrzymałam również certyfikat, który od razu powiesiłam obok wcześniej zdobytych dyplomów. Kurs prowadziła doświadczona kobieta, która makijażem permanentnym zajmowała się od wielu długich lat. Jej wiedza mi zaimponowała i chciałam być tak dobra jak ona.

Moje klientki chętnie decydowały się na taki makijaż i miałam sporo pracy. Zainwestowałam w najlepszy dostępny na rynku sprzęt, by móc wszystko wykonywać w pełni profesjonalnie. Zyskałam wiele nowych klientek, które zawsze wychodziły zadowolone z mojego salonu kosmetycznego.