You are currently viewing Układam na posesji kostkę brukową

Układam na posesji kostkę brukową

Żona namówiła mnie na zakup domu. Miał on nam służyć jako dom wypoczynkowy w czasie wakacji i ten pomysł bardzo mi się spodobał. Dom był stary, ale w środku zadbany. Musiałem tylko zająć się terenem na posesji i zrobięto samodzielnie bo wiem jak.

Zawodowo układam kostkę brukową od wielu lat

układanie kostki brukowej sokołów podlaskiMamy na posesji wydzielony teren na ogród a w pozostałych miejscach chcemy położyć kostkę brukową. Będzieto dla nas znaczne udogodnienie. Ja zawodowo wykonuję układanie kostki brukowej sokołów podlaski i robięto od wielu długich lat. Kostkę załatwiłem sobie od pracodawcy. Zapłaciłem cenę hurtową i dzięki temu wyłożę całe podwórko. Jestto dość okazały teren i zajmie mito trochę czasu, ale go mam. Do wakacji jeszcze zostało kilka miesięcy. Żonie opowiedziałem o swoich planach i była nimi zachwycona. Kostkę zwoziłem regularnie i na bieżąco ją układałem. Praca szła mi sprawnie i wyrobiłem się ze wszystkim w mgnieniu oka. Został nam jeszcze do zrobienia ogród, bo projekt już mamy. Do tego jednak zatrudnię firmę, która się w tym specjalizuję. Ja potrafię wykonać tylko układanie kostki brukowej sokołów podlaski i za inne tematy się nie zabieram. Żona znalazła taką firmę i zleciła im pracę. Do wakacji dom będzie kompleksowo przygotowany. Mebli w środku nie zmienialiśmy, ponieważ są w bardzo dobrym stanie. Teraz dzięki kostce brukowej mam idealny dojazd do garażu. Żona również jest zadowolona i podziękowała mi za zaangażowanie pyszną kolacją. Teresa cudownie gotuje a jej potrawy zawsze mi smakują.

Wakacje w domu na wsi były na prawdę przyjemne. Po urlopie ze wsi dojeżdżałem do pracy i nawet szybko mito poszło. Mógłbym tam nawet zamieszkać na stałe, bo są ku temu warunki. Muszę ten temat omówić z żoną. Na pewno się zgodzi z moim pomysłem.