Urodzinowy pedicure w Łodzi

Każda kobieta ludzi być zadbana. Nie znam wyjątków od tej reguły. Wiele z nich robito samodzielnie, kupując kosmetyki i codziennie stosując je w zaciszu domowej łazienki. Obecnie jednak wiele pań stać na wizyty u kosmetyczki. W takim miejscu profesjonalnie wykonane zostaną zabiegi upiększające, nawet z użyciem nowoczesnych aparatów.

Profesjonalny pedicure w prezencie

pedicure łódźKilka tygodni temu stanęłam przed zadaniem zakupu prezentu urodzinowego kuzynce. Zaprosiła mnie na parapetówkę połączoną z jej świętem. Jest zawsze ładnie uczesana, umalowana, dokładnie i elegancko ubrana. Postanowiłam więc zainwestować w bon do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego niedaleko jej domu. Wybrałam pedicure łódź ma przynajmniej kilkadziesiąt salonów, w których można go wykonać, jednak ten, który ja wybrałam, miał pod kątem tego zabiegu wyjątkowo dobre opinie. Stąd taka decyzja. Poprosiłam, aby bon zapakowano na prezent i polecono kuzynce przy umawianiu najlepszego kosmetologa. Zabieg miał być połączony z rytuałem zadbania o skórę stóp. Pedicure miała poprzedzić kąpiel w mleku, peeling i krótki masaż. Pedicure miał być uwieńczeniem. Wybrałam klasyczny, ponieważ nie miałam pewności, czy kuzynka preferuje hybrydowe lakiery. gdy kupowałam upominek, zaprezentowano mi nawet wybór kolorów lakierów, jakimi salon dysponuje. Byłam mile zaskoczona nienaganną obsługą i miałam też pewność, żeto zostanie dostrzeżone także przez moją jubilatkę.

Mój pedicure okazał się bardzo wyjątkowy pośród innych prezentów. Kuzynka cieszyła się, że będzie mogła wykorzystać go jeszcze jakiś czas po urodzinach. Okazało się, że chadza na ten zabieg regularnie, jednak zawsze na zimę robi sobie dłuższa przerwę, a był akurat marzec. Trafiłam więc idealnie z pierwszym pedicure w tym sezonie na piękne stopy.