Usuwanie zbędnego owłosienia

Usuwanie zbędnego owłosienia

Każdy chce cieszyć się latem nie musząc spędzać codziennie czasu przy goleniu nóg, okolic bikini, czy pach. Jednak przy użyciu tradycyjnej maszynki efekt jest krótkotrwały. Niekiedy trzeba go powtarzać codziennie, aby mieć gładką, piękną skórę.

Trwałe usunięcie owłosienia

depilacjaObecnie wiele osób decyduje się na usunięcie zbędnego owłosienia za pomocą lasera. Można powiedzieć, że jest to w pewny sposób trwałe usunięcie, a na pewno na początku długotrwałe. Jeśli chodzi o trwałe laserowe usuwanie owłosienia Szczecin daje taką możliwość. W pierwsze fazie laser osłabia cebulki włosów, a nawet wypala je i sprawia, że w danym miejscu one już nie wyrastają. W pewnym momencie wszystkie cebulki są tak wypalone, że nie produkują włosów. Wystarczy kilka razy powtórzyć cały zabieg usunięcia owłosienia za pomocą lasera, aby w pewnym momencie całkowicie usunąć, a co najważniejsze na trwałe. Usuwanie laserowe owłosienia jest całkowicie bezpieczne. Obecnie nie tylko kobiety z niego korzystają, ale coraz częściej mężczyźni. W czasie kiedy są bardzo modne tatuaże laserowe usuwanie włosów robi furorę. Dbając o wygląd tatuażu nie możemy pozwolić, aby zarósł nam włosami. Nie wygląda to wówczas estetycznie to po pierwsze, a po drugie jest mało widoczny. O tatuaż należy dbać. Natomiast laser daje możliwość całkowitego usunięcia owłosienia z różnych miejsc ciała. Jest to bezpieczny zabieg i jest wykonywany przez specjalistów bardzo dobrze wyszkolonych.

Obecnie zabieg usunięcia owłosienia za pomocą lasera jest bardzo popularny ze względu na zalety. Przede wszystkim ze względu, że pozwala na trwałe usunięcie owłosienia, a przy okazji jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem. Koszt zabiegu laserowego usuwania owłosienia zależy od miejsca, im większa partia ciała tym droższe.

Dodaj komentarz