You are currently viewing Wirtualne spacery po Kielcach

Wirtualne spacery po Kielcach

Wirtualne spacery to idealny pomysł dla osób, które chcą poznać dokładnie dany obiekt bez wychodzenia z domu. Z pewnością taka forma spaceru jest niebywałą oszczędnością czasu i ułatwieniem. Wirtualny świat daje nam niebywałe możliwości. Dzięki niemu możemy korzystać z nowych technologii, które oferują tego typu wirtualne spacery.

Zalety spacerów wirtualnych

spacery wirtualne kielceJak wygląda spacer wirtualny? panorama powstaje przez wykonanie serii zdjęć wokół ustalonego punktu i nałożenie ich na sferę, dzięki temu umożliwia rozglądanie się we wszystkich kierunkach i przybliżanie szczegółów. Połączenie kilku panoram w logiczną całość tworzy wirtualny spacer. Jeżeli chodzi o spacery wirtualne kielce jest miastem, które oferuje nam wiele ciekawych rozwiązań. Poza wyborem panoramy z listy, przemieszczanie się między punktami jest możliwe przez klikanie w strzałki umieszczone w panoramach. Kompozycję można wzbogacić o elementy dodatkowe, jak mapka, pomoc, zdjęcia, filmy, informacje tekstowe, podkład dźwiękowy oraz głos lektora. Wachlarz zastosowań wirtualnych spacerów jest bardzo szeroki. Bez wątpienia mają one ogromny potencjał marketingowy, który szczególnie efektywnie można wykorzystać przy prezentacji hoteli, nieruchomości oraz lokalów do wynajęcia. Następnym naturalnym obiektem wizualizacji panoramicznej są miasta, muzea, kościoły – oprócz promowania regionu warto wspomnieć tu o możliwości wykorzystania wirtualnego spaceru w aspektach archiwizacyjnych, digitalizacyjnych i naukowych. 

Z pewnością spacery wirtualne to idealny pomysł dla osób, które lubią innowacyjne rozwiązania i cenią sobie komfort, jaki dają nam nowe technologie. Spacer wirtualny jest rozwiązaniem, które stało się coraz bardziej popularne ze względu na swoje szerokie zastosowanie i możliwość prezentacji wielu obiektów.