You are currently viewing Woreczki strunowe i inne elementy porządkujące

Woreczki strunowe i inne elementy porządkujące

Lubię mieć porządek u siebie w domu, dlatego zawsze staram się pakować rzeczy tak, aby ładnie były ułożone każda w swoim miejscu. Kupuję więc dużo różnego rodzaju kopert i woreczków, abyto wszystko miało swoje miejsce i nigdzie mi nie zaginęło. Sporo pieniędzy pewnie nato wszystko wydaję, ale efekt mnie jak najbardziej zadowala.

Woreczki strunowe- wpływ na nastrój

woreczki strunoweMam wszystko tak poustawiane i poukładane, że nie martwię się, że coś mi zaginie. Potrzebne mi są stale koperty foliowe na różnego rodzaju drobne przedmioty, które kolekcjonuję. Poza tym używam też opakowania kartonowe, bo do nich z kolei wkładam koperty. Dzięki temu niczego nie muszę ciągle szukać, nic mi nie ginie. Naprawdę się cieszę, że takto wygląda. Niektórzy mnie nie rozumieją, ale w sumie przecież każdy musi sam dbać o siebie. Jeżeli woreczki strunowe sprawiają, że jestem w lepszym nastroju,to po co mam z nich rezygnować? Lepiej nie przejmować się tym, co inni o nas myślą. Mnie nazywają pedantem. Wiem jednak, że oni są zato strasznymi bałaganiarzami. Nie potrafią utrzymać porządku. Ja wolę moje koperty bąbelkowe i świadomość, że wiem dokładnie, gdzie co leży. By lepiej kupili sobie jakieś kartony fasonowe i chociaż mniej więcej ułożyli rzeczy,to nie musieliby niczego godzinami poszukiwać. Ja lubię utrzymywać porządek i ład wokół siebie.

Dzięki temu naprawdę mam mniej zmartwień. Poza tym nie potrzebuję dzięki temu mieć aż tak dużej przestrzeni. Mieszczę się i w skromnych rozmiarów pokoiku z moimi rzeczami. Tak jest naprawdę łatwiej żyć. Każdy ma jednak inną osobowość i niektórzy widocznie lubią mieć potężny bałagan. Cóż, jestto ich sprawa.

Artykuł napisany dzięki uprzejmości firmy: pakowacz.eu