You are currently viewing Wybielanie zębów – metodu

Wybielanie zębów – metodu

Jak wiadomo,  wybielanie zębów to popularny zabieg stomatologiczny. Jest to niedrogi, bezpieczny i skuteczny sposób na uzyskanie bielszego i jaśniejszego uśmiechu. Istnieje wiele sposobów wybielania zębów, ale najbardziej powszechną metodą jest stosowanie żelu z nadtlenkiem wodoru, który nakłada się na powierzchnię zębów. Istnieją również specjalne nakładki, które wytwarzają wybielające światło UV. Nieco więcej informacji na ten temat poniżej.

O skutecznych metodach wybielania zębów

wybielanie zębów bemowoWybielanie zębów można przeprowadzić za pomocą światła laserowego, ale te metody nie są tak powszechne jak inne opcje, takie jak żele i paski, ponieważ są nieco droższe. Nie można jednak zaprzeczyć, że są bardzo skuteczne. Wybielanie zębów to jeden z najpopularniejszych zabiegów stomatologii estetycznej na świecie. Jest to stosunkowo szybka, bezbolesna i niedroga procedura, która może rozjaśnić kolor zębów o kilka odcieni w ciągu zaledwie jednej wizyty. Oprócz laserowego wybielania, mamy również wybielanie profesjonalne. Wykorzystuje się w nim bardziej skoncentrowany roztwór, który został zmieszany przez dentystę lub higienistkę stomatologiczną. Ten rodzaj zabiegu trwa zwykle około godziny, ale rezultaty są zwykle dobrze widoczne, ponieważ roztwór wnika głębiej w strukturę zęba. Mamy także wspomniane już wybielanie bez recepty, czyli wszelkie paski i nakładki. Jeśli chodzi o wybielanie zębów Bemowo będzie nam miało sporo do zaoferowania.

Jak widać, istnieje kilka sposobów na wybielanie zębów. Wybór najskuteczniejszej metody zależy od konkretnych potrzeb i możliwości finansowych. Mamy zabiegi w gabinecie, zwykłe paski lub nakładki. Każda z nich pomoże nam jakiś efekt uzyskać. Niestety jak to zwykle bywa, najdroższe metody są najskuteczniejsze.