You are currently viewing Wyjazdy językowe

Wyjazdy językowe

Wyjazdy językowe są znakomitą okazją do podszlifowania języka obcego naszych sąsiadów, jeśli mowa o nauce niemieckiego w Niemczech. „Niemiecki w Niemczech”to kurs, na którym poznamy nowych znajomych i razem w grupie doskonalimy własne umiejętności w tym zakresie.

obozy językoweTo możliwość nauki w naturalnym i sprzyjającym środowisku. Poza tym taki obóz,to nie tylko nauka, ale mamy też możliwość aktywnego spędzenia czasu z naszymi nowymi przyjaciółmi , czyli aktywnie na świeżym powietrzu, a w nocy w klubach. Plusem takiej nauki jest również różnorodność bodźców językowych czyli przypadkowi przechodnie, radio niemieckie, TV,to wszystko sprawie, że chcąc czy nie chcąc mamy praktycznie ciągły kontakt z tym językiem i będzieto bardzo przydatne doświadczenie, które z pewnością przyda nam się do uzupełnienia w naszym CV, gdy kiedykolwiek będziemy starać się o zagraniczną posadę w niemieckiej firmie albo po prostu przyda się nam, jeśli będziemy chcieli odwiedzić ten kraj turystycznie w przyszłości. Obozy językowe za granicą są jak najbardziej godne polecenia. Nauka niemieckiego we Frankfurcie czy innych miastach jest wyjątkowo zróżnicowana, oferowane są odpowiednie kursy dla każdego, od 2-tygodniowego kursu podczas wakacji po kursy przygotowujące do egzaminu. Będziesz mieć również okazję do ćwiczenia tego, czego nauczysz się podczas zajęć i dzielić życie codzienne z innymi ludźmi.

Szkoła przygotowuje i przeprowadza większość egzaminów tak jak TELC(The European Language Certificates), ZDfB (Zertifikat Deutsch fur den Beruf), ZDPlus (Zertifikat Deutsch Plus), ZD(Zertifikat Deutsch), GB(Grundbaustein Deutsch) TestDaf (Test Deutsch als Fremdsprache). Ponadto szkoła przygotowuje do egzaminów ZMP (Zentrale Mittelstufenprufung), ZOP (Zentrale Oberstufenprufung) i DSH (Deutsche Sprachprufung fur den Hochschulzugang).