You are currently viewing Wykorzystaj banery i inne formy reklamy, by wypromować aptekę

Wykorzystaj banery i inne formy reklamy, by wypromować aptekę

W dzisiejszych czasach aptek, szczególnie w większych miastach, jest bardzo dużo. W małych miasteczkach czy też wioskach zazwyczaj wystarczy jedna lub dwie tego typu placówki, znacznie częściej spotyka się również tak zwane punkty apteczne, czyli miejsca, gdzie nie zakupimy części leków – chodzi głównie o silnie działające preparaty na receptę.

O czym należy pamiętać, by reklama w Poznaniu przyniosła sukces?

banery w PoznaniuPodejmując decyzję o otwarciu apteki w Poznaniu, szczególnie apteki nienależącej do żadnej ze znanych i coraz bardziej powszechnych sieci, trzeba wziąć pod uwagę parę aspektów. Przede wszystkim należy zapewnić jej duży rozgłos i poinformować społeczeństwo o procesie jej powstawania. Dobrym pomysłem są systemy roll up porozstawiane w różnych miejscach dzielnicy Poznania, w której otwarta ma być apteka, a także przed samym jej budynkiem. Roll up powinien być stworzony w żywych kolorach i zawierać niezbędne informacje o aptece, czyli jej nazwę, datę otwarcia oraz godziny, w których będzie czynna. Dobrym pomysłem będą z pewnością banery poznań, szczególnie te, które wynajmiemy wzdłuż korkujących się tras. Takie bannery często oglądane są przez znudzonych kierowców. Warto również pomyśleć o wykupieniu miejsc na różnego rodzaju słupach ogłoszeniowych oraz billboardach. Możemy zamieścić na nich ogłoszenia reklamujące naszą nową aptekę. Tego typu ogłoszenia powinna pokrywać folia monomeryczna, aby zapewnić im odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg.

Jeżeli dysponujemy nieco większym budżetem, który możemy przeznaczyć na reklamę, warto rozważyć umieszczenie informacji na przykład na poznańskich autobusach. Folia one way vision, coraz bardziej popularna w dzisiejszych czasach, z całą pewnością idealnie sprawdzi się w tej sytuacji.