You are currently viewing Wytrzymałe lakiery do paznokci

Wytrzymałe lakiery do paznokci

W obecnych czasach czasami ciężko jest umówić się do kosmetyczki na manicure hybrydowy, a kiedy już salony zostają otwarte wówczas najczęściej musimy czekać bardzo długo na swoją kolejkę ponieważ jak nietrudno się domyślić, po otwarciu salonów następuje ich ogromne obłożenie. Na szczęście od niedawna możemy skorzystać z domowej alternatywy. 

Trwałe lakiery winylowe

vinyl lakier do paznokciObecnie bardzo wiele kobiet nosi manicure hybrydowy wykonywany w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Taki manicure, jak każdy inny zresztą wymaga od nas ponownych wizyt, najczęściej raz w miesiącu, aby usunąć odrost i na nowo pomalować paznokcie. Żyjemy jednak w trudnych czasach w których gabinety kosmetyczne nie zawsze mogą być otwarte, a to z kolei rodzi spore problemy ponieważ paznokcie z kilkumiesięcznym odrostem jak doskonale wiemy nie prezentują się zbyt estetycznie, a często w pracy ta estetyka jest od nas wymagana. W takiej sytuacji w momencie, gdy nie mamy jak skorzystać z usług kosmetyczki możemy za to skorzystać z nowości na rynku jaką jest vinyl lakier do paznokci zyskujący coraz większe uznanie wśród kobiet. Lakier ten utwardzany jest za pomocą światła słonecznego, a nie lampy UV, a zatem każda z nas może w zaciszu domowym pomalować sobie paznokcie. Co więcej jego usuwanie jest równie proste bowiem zrobimy to za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci. Dzięki temu możemy również w łatwy sposób zmyć lakier ze skórek, aby efekt był idealny. 

Lakiery winylowe są niezwykle trwałe i potrafią się nie kruszyć nawet do siedmiu dni, co jednocześnie czyni je także niezwykle wydajnymi choć już same w sobie nie kosztują wiele i najczęściej spotkamy je w drogeriach w cenach podobnych do cen dobrej jakości tradycyjnych lakierów do paznokci. Ich dostępność jest coraz większa choć, jak wiemy, najszybciej dostaniemy je za pomocą sklepów internetowych.