Zabawne kubki z nadrukami

 

Z okazji wigilii klasowej mieliśmy robić sobie prezenty dla uczniów z klasy. Budżet nie był zbyt duży, ale zawsze jakiś drobiazg można komuś kupić. Wylosowaliśmy komu będziemy dawać upominek i musieliśmy zmieścić się w określonej kwocie. Zastanawiałam się, co kupić mojemu koledze, który trafił mi się z losów.

Śmieszny kubek idealnym prezent

śmieszne kubki z nadrukamiKoleżankom bardziej wiedziałabym co kupić, jednak po chwili zastanowienia zdecydowałam, że pójdę obejrzeć jakieś śmieszne kubki z nadrukami i może jakiś będzie odpowiedni. Wiedziałam, że kolega uwielbiał gry komputerowe i spędzał na grze codziennie bardzo dużo czasu, więc szukałam czegoś z jego ulubioną grą, albo kubka z jakimś tekstem nawiązującym do grania. Niestety, wszystko zostało wykupione i trochę się rozczarowałam. Na szczęście do świąt pozostało jeszcze sporo czasu, więc nie musiałam kupować czegoś na szybko. Dlatego pomyślałam, że mogę na spokojnie porozglądać się za jakimś kubkiem na stronach internetowych, bo zdążyłby do mnie dojśc pocztą ze sporym zapasem czasu. W internecie były kubki wszelkiego rodzaju i w różnych wielkościach. Były też oczywiście kubki z bohaterami gier mojego kolegi. Nie wiedziałam tylko, na jaki się zdecydować i kogo najbardziej lubi. Tak od niechcenia pogadałam więc z nim o grach, mówiąc, że sama chciałabym sobie coś kupić i dzięki temu dostałam niezbędnych informacji i mogłam dokonać zakupu. Lubił postaci z drużyny cienia, więc raczej taka mroczna tematyka.

Kubek zdążył dojść na czas, a nawet z tydzień przed. Ładnie go zapakowałam i w dniu wigilii wręczyłam koledze. Przyglądałam się jego reakcji, jak go rozpakowywał. Od razu błysnęły mu oczy z radości. Spojrzał na mnie i uśmiechnął się, bo domyślił się, czemu pytałam wtedy o te gry. Dyskretnie puściłam więc do niego oko.