You are currently viewing Zachwycające zlewozmywaki z granitu

Zachwycające zlewozmywaki z granitu

 

Nie spieszyłam się z urządzaniem swojego domu, chciałam by wszystko było idealne, najwyższej jakości, tak bym nie myślała o remoncie przez dobre kilka lat. przeczesywałam sklepy budowlane i meblowe w poszukiwaniu najciekawszych rozwiązań, radziłam się koleżanek i szukałam inspiracji na blogach. Wszystko miało być takie jak sobie wymarzyłam.

Zlewozmywaki z dwiema komorami

towe-dwukomorowe.jpg” alt=”zlewozmywaki granitowe dwukomorowe” width=”250″ height=”132″ />Dzięki temu że się nie spieszyłam to mogłam na każdym etapie dopracować swoją koncepcję. Ostatnia rzecz jaką kupiłam był zlew. Te z tworzywa były dostępne w różnych kolorach, ale ich jakość pozostawiała wiele do życzenia. Te metalowe były w porządku, ale zupełnie nie pasowały do mojej koncepcji. Szary błyszczący zlew to nie było to. Widziałam też zlewy szklane z grafikami, czy zlewy z drewna które bardzo mi się podobały, ale bałam się o ich trwałość. Na razie to nowość na rynku więc nie dało się sprawdzić co klienci sądzą na ich temat. Jednak jak zobaczyłam zlewozmywaki granitowe dwukomorowe to od razu wpadłam w zachwyt. Były wprost cudowne! Masywne, solidne, z delikatnie błyszczącą fakturą. Poczytałam o nich więcej i dowiedziałam się, że mają same zalety. Są najbardziej trwałe ze wszystkich zlewów, nie niszczą się nawet po wielu latach intensywnego uzytkowania i zawsze wspaniale się prezentują. W wadach była wymieniona wysoka cena, ale to mnie nie odstraszalo. Chciałam kupić produkty najlepszy jakościowo, nawet jeśli nie będzie tani.W końcu ma on ,,działać” przez wiele lat.

Zlew z dwiema komorami wydał mi się lepszy niż z jedną bo to zawsze więcej miejsca na naczynia. Wraz ze zlewem zamówiłam od razu też specjalne mleczko do czyszczenia granitu, bo nie chciałam zniszczyć zlewu nieodpowiednim środkiem czyszczącym. Zdecydowanie nie ma lepszych zlewów niż te granitowe.