You are currently viewing Zainwestuj w SuccessFactors

Zainwestuj w SuccessFactors

SuccessFactors, firma związana z grupą SAP, oferuje nowoczesne oprogramowanie, które pozwoli w łatwy i efektywny sposób zarządzać personelem każdej firmy. Dzięki SuccessFactors dział HR Twojej firmy wejdzie w nową epokę. Zatrudnianie i kontrola personelu poprzez SAP HR pozwoli na lepsze wykorzystanie zasobów ludzkich w rozmaitych aspektach; kontroli czasu pracy, osiągnięć pracowników, zarządzania wynagrodzeniami, a nawet pozyskiwania nowych talentów do Twojego biznesu.

successfactorsSuccessFactors swoje nowe rozwiązanie proponuje w postaci chmury, wirtualnego zespołu danych, do której dostęp uzyskujesz po wykupieniu abonamentu. Technologia SuccessFactors sprawia, że nie musisz inwestować dodatkowych środków w rozwój własnej infrastruktury IT. Korzystanie z zewnętrznego źródłato zdecydowanie wygodniejszy i ekonomiczniejszy sposób. Jako użytkownik, nie będziesz musiał przejmować się problemami technicznymi, czy też aktualizacjami.
W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz zasięgnąć porady i wsparcia zewnętrznych konsultantów, którzy zawsze chętnie Ci pomogą! Scalenie oprogramowania SuccessFactors sap z Twoją jednostką HR bardzo szybko pokaże Ci, jak wydajniej zarządzać personelem. Sprawniejszy przepływ informacji, łatwiejsza analiza danych oraz wydajniejszy system monitorowania pracowników pozwoli Ci nie tylko egzekwować wykonywanie obowiązków podwładnych, ale także wesprzeć ich rozwój zawodowy, poprzez planowanie szkoleń i kursów.
Innowacyjne oprogramowanie SuccessFactors wprowadzi porządek w dokumentach personalnych. Również raporty z działalności Twojej firmy będą przejrzyste i oparte na rzetelnych danych. Rozmaite dodatkowe moduły pozwolą poszerzyć podstawowy pakiet, dzięki czemu SAP HR idealnie nadaje się zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i międzynarodowych firm.

Sam możesz zdecydować, co jest Ci potrzebne i nato wykupić wybrany abonament. Dzięki zainwestowaniu w chmurę SuccessFactors szybko staniesz się konkurencją nie do pokonania w swojej branży! Nie czekaj, aż inne firmy Cię wyprzedzą.