Zająłem się zarobkowym koszeniem trawy

Całkiem niedawno musiałem się całkowicie przebranżowić. Chciałem zmienić pracę i zwolniłem się z jednej zanim dostałem drugą. Okazało się, że nowej pracy nie dostałem, więc musiałem coś wymyślić, żeby zachować ciągłość zarabiania pieniędzy. To była akurat wiosna, więc postanowiłem wykorzystać tą okazję. Kupiłem porządną kosiarkę i kosę spalinową i kilka narzędzi do pielęgnacji ogrodu.

Trawę koszę nowoczesnym sprzętem

koszenie trawy pruszkówNa zakupie sprzętu do koszenia trawy i pielęgnacji ogrodu nie oszczędzałem. Kupiłem nowoczesną kosiarkę spalinową z napędem i świetnej jakości kosę spalinową. Do tego kupiłem małą podkaszarkę elektryczną, nożyce do trawy i jeszcze jedne nożyce do pielęgnacji żywopłotów. Rachunek wyniósł mnie kilka tysięcy złotych. Na portalach z ogłoszeniami zaoferowałem koszenie trawy Pruszków i muszę przyznać, że zainteresowanie tego rodzaju usługą przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Mój telefon nagle się rozdzwonił, a kalendarz mam zapełniony od góry do dołu. Ostatnio musiałem zacząć szukać pracownika i dokupić jeszcze jedną kosiarkę, bo samodzielnie już się nie wyrabiałem. Popyt na usługi ogrodnicze jest ogromny, ale wiadomo, że tego typu pracą mogę zajmować się co najwyżej do jesieni. Mam już plan na zimę, bo wtedy zajmę się odśnieżaniem. Na tą chwilę cieszę się piękną letnią aurą, bo moja praca jakby nie patrzeć w dużej mierze zależy od pogody. A koszenie trawyto dla mnie czysta przyjemność.

Przez zupełny przypadek zająłem się pracą, z której naprawdę da się wyżyć. Największą zaletą jest jednakto, że praca jest całkowicie bezstresowa. Nie muszę nikomu nic sprzedawać i realizować planów sprzedażowych. Mam mnóstwo klientów, którzy tylko czekają, żeby zająć się u nich koszeniem trawy. Ludziom brakuje nato czasu, a przecież każdy musi oto jakoś zadbać.