Zakład pogrzebowy z wieńcami z Katowic

Moja rodzina prowadzi zakład pogrzebowy. Od pokoleń przechodzi on na członków rodziny mojego taty. Od zawszewiedziałam,że kiedyś będę musiała przejąć go razem z bratem i nie było innej możliwości. Tato by nam nie wybaczył gdybyśmy chcieli go komuś sprzedać i nie prowadzić go tak jak on.

Wieńce pogrzebowe na zamówienie

Wieńce pogrzebowe KatowiceMieszkamy w mieście, gdzie jest naprawdę dużo innych konkurencyjnych zakładów pogrzebowych. Musimy się starać, żeby ludzie przychodzili do nas po nasze usługi. Moja mama poprosiła mnie żebym rozeznała się w temacie wieńców i kwiatów pogrzebowych, aby wprowadzić je w naszą ofertę tak aby klient od razu mógł zamówić u nas kwiaty na pogrzeb. Pomysł był dobry, ale kompletnie nie wiedziałam, ile takie kwiaty mogą kosztować, ponieważ studiowałam i nie interesowałam się tym za bardzo. Żeby nie wyjść na osobę, która nie interesuje się rodzinnym biznesem szybko postanowiłam sprawdzić przykładowe ceny na Internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę wieńce pogrzebowe Katowice i zaczęłam przeglądać przykładowe ceny. Jak już rozeznałam się w cenach zaczęłam dzwonić po giełdach kwiatowych, aby sprawdzić jakie są ceny kwiatów i innych potrzebnych rzeczy. Oczywiście załatwiłam mojej mamie dodatkowy kurs, aby sama mogła wykonywać takie wieńce i nie musiała zatrudniać pracownika. Najpierw trzeba było sprawdzić zainteresowanie taką usługą a później myśleć o zatrudnianiu pracowników nato stanowisko.

Okazało się, że tak naprawdę do każdego pogrzebu ktoś zamawiał wieniec albo inne kwiaty pogrzebowe z naszego zakładu. Mama była zadowolona dlatego żeto ona wpadła na ten pomysł i mogła pokazać tacie, że też potrafi zadbać o rodzinny biznes.Po pól roku mama zatrudniła profesjonalną florystkę która razem z nią robiła zamówione bukiety i wieńce.