Zakup kawy Lavazza

Jestem osobą, która zazwyczaj nie ma pomysłów na prezenty i dobre podarunki. Tym razem nie było inaczej. Kolega wyręczył mi przysługę, za co byłem mu bardzo wdzięczny. Nie chciał, bym odwdzięczył mu się pieniędzmi, dlatego postanowiłem podziękować mu małym upominkiem. Oczywiście na początku nie wiedziałem, jaki mógłby byćto podarek. Dopiero moja dziewczyna doradziła mi, bym sprawił mu kawę.

Kawa jako pomysł na prezent

lavazza qualita oroGdy mój serdeczny kolega wyświadczył mi przysługę, byłem pod wrażeniem, ponieważ nie spodziewałem się takiego gestu. Zrobiło mi się bardzo miło. Jednocześnie bardzo chciałem mu się jakoś odwdzięczyć i podziękować zato, co dla mnie zrobił. Przez dłuższy czas nie wiedziałem, w jaki sposób mógłbym tego dokonać. Nie jestem bowiem dobry i kreatywny w sprawianiu ludziom małych prezentów. Dlatego też skorzystałem z pomocy swojej dziewczyny, która wpadła na fantastyczny pomysł. Otóż moja ukochana doradziła mi, bym kupił swojemu kumplowi dobrą kawę. Wtedy na myśl od razu przyszła mi Lavazza Qualita Oro, którą sam bardzo lubię pić. Jestem kawoszem, dlatego też uważam, że ta kawa nadaje się na upominek. Długo nie czekając, popędziłem do dobrego marketu i zakupiłem w nim wspomnianą kawę Lavazza. Byłem bardzo ciekaw reakcji mojego kolegi na ten drobny podarek, ponieważ wiem, że się go nie spodziewa. Raczej jest zdania, że poprzestanę na „dziękuję”. Nic bardziej mylnego!

Teraz kiedy jestem już kilka dni po wręczeniu upominku mojemu koledze, jestem bardzo zadowolony. Kawa Lavazza bardzo przypadła mu do gustu. Wczoraj nawet dostałem od niego wiadomość, że ją zaparzył i bardzo mu smakuje! Byłoto dla mnie bardzo przyjemne, że mogłem się odwdzięczyć, sprawiając przy tym komuś radość. Mam nadzieję, że mój kolega stanie się fanem tej kawy.