You are currently viewing Zakup polecanego systemu WMS do magazynu

Zakup polecanego systemu WMS do magazynu

Gdy mój ojciec zostawił mi w spadku magazyn, z początku nie wiedziałem z której strony mam się w ogóle wziąć, za naukę zarządzania nim. Coś tam wiedziałem z jego opowieści, gdy wracał do domu i mówił jak ciężko było danego dnia w pracy. Często narzekał też na przestarzały system WMS, do którego wymiany zabierał się już od dawna.

Postanowiłem rozejrzeć się za polecanym systemem WMS

polecany system WMSW końcu skoro i tak musiałem nauczyć się podstaw danego systemu od samego początku,to równie dobrze mogłem go wymienić na nowoczesny, i od razu uczyć się na systemie, który zostanie u mnie na stałe. Nauka przestarzałego systemu WMS, który i tak trzeba było wymienić nieco mijała się z celem. Postanowiłem wziąć się za szukanie najbardziej polecanych opcji. Po pewnym czasie udało mi się znaleźć polecany system WMS, który zdawał się być nie tylko wydajny, ale i w dodatku łatwy w obsłudze. Razem z pracownikami udaliśmy się na kurs obsługi tego systemu, po czym niezwłocznie złożyłem zamówienie. Okazało się, że nie ma z tym żadnego problemu – system zaczął u nas działać szybciej, niż mógłbym się tego spodziewać. Musze przyznać, że był naprawdę niezły w obsłudze – nie mogłem się nadziwić, jak za jego pomocą zarządzanie magazynem mogło być proste i przyjemne. Oczywiście nie wszystko dało radę poznać od razu, ale wraz z upływem czasu dowiadywałem się na temat tego systemu coraz więcej i więcej wiadomości. Po pewnym czasie zarówno ja, jak i moi pracownicy doszliśmy w tym do takiej wprawy, że cały magazyn był dla nas jak otwarta książka, która prosiła się, by ją przeczytać.

Zakup nowego systemu był świetnym pomysłem. Gdy przypomnę sobie, jak mój ojciec marudził na ograniczenia wynikające z przestarzałego systemu,to naprawdę wiem, że nie chciałbym być na jego miejscu. Jednorazowa inwestycja okazała się być strzałem w dziesiątkę.