Załatwienie cateringu na konferencję

Jako asystentka prezesa miałam dużo obowiązków. Pracowałam często po godzinach, ponieważ chciałam z wszystkiego się wywiązać. Prezes doceniał moje zaangażowanie, co oczywiście miało wpływ na moje zarobki, które były dla mnie bardzo zadowalające. Byłam zadowolona.

Współpraca ze sprawdzoną firmą cateringową z Warszawy

catering na konferencje warszawaSzef od jakiegoś czasu przygotowywał się do konferencji, którą planował zorganizować dla wszystkich swoich kontrahentów, a byłato ogromna ilość ludzi. Wynajęłam dla niego nowoczesną i w pełni wyposażoną salę konferencyjną, z czego był zadowolony. Wszystko miało trwać cały dzień, dlatego zapytałam sama od siebie prezesa, czy przewidział jakieś przekąski dla swoich gości. Był zaskoczony, bo zupełnie o tym zapomniał i poprosił mnie, bym coś zorganizowała. Od razu wpadła mi do głowy firma, która oferowała catering na konferencje Warszawa była miejscem, które owa firma obsługiwała, co było mi na rękę. Nie raz zamawiałam jedzenie z tej firmy i zawsze wszystko było świeże i smaczne. Zadziwiłam tam, żeby upewnić się, czy zajmują się również obsługą konferencji, bo byłto warunek współpracy. Kiedy otrzymałam zapewnienie,to poprosiłam o menu, ponieważ chciałam wybrać odpowiednie przekąski. Catering był ważnym elementem tej konferencji i zależało mi, żeby każdy się najadł i znalazł dla siebie coś odpowiedniego. Menu na szczęście było bardzo zróżnicowane i dzięki temu z wyborem posiłków nie miałam najmniejszego problemu. Wszystko załatwiłam w ciągu kilku godzin.

Wszystko przebiegło zgodnie z planem, co mnie cieszyło. Ja również byłam obecna na tej konferencji, ponieważ musiałam mieć wszystko pod kontrolą. Firma cateringowa doskonale wywiązała się ze swoich obowiązków i wiedziałam już, że nie raz podejmę z nią współpracę.