Zamontowanie kamery obrotowej

W ostatnim czasie, w naszej dzielnicy dochodziło do serii włamań. Razem z mężem trochę się obawiamy, ponieważ mamy małe dzieci. Postanowiliśmy, że założymy sobie monitoring, by czuć się bezpieczniej. Jestto dobre rozwiązanie, ze względu nato, że będziemy mieli stałą kontrolę nad tym, co dzieje się na naszym podwórku.

Zakup kamery zewnętrznej wifi

kamera zewnętrzna wifi obrotowaPostanowiliśmy pojechać do sklepu po kamerę zewnętrzną, którą będziemy mogli zamontować na naszym budynku mieszkalnym. Wiedzieliśmy, że musimy ja zakupić z całym rejestratorem, by móc później przeglądaćto wszystko na monitorze komputera. Gdy weszliśmy do sklepu,to zapytaliśmy sprzedawcę, co by nam polecił. Stwierdził, że nie trzeba kupować całego rejestratora. Najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie kamera zewnętrzna wifi obrotowa. Ciekawa byłam, na czym będzie polegała rejestracja danych. Dowiedziałam się, że taka kamera będzie działać, właśnie poprzez włączenie wifi w urządzeniu. My oczywiście posiadamy dostęp do wifi, wiec byliśmy zdecydowani, na jej zakup. Gdy dobrze połączy się kamerę z telefonem, lub komputerem,to można spokojnie przeglądać zarejestrowane materiały, właśnie na tych urządzeniach. Dla nas jestto bardzo wygodne i o wiele tańsze, niż zakup całego rejestratora. Przyjechaliśmy do domu i zaczęliśmy ją montować. Montaż jest bardzo łatwy, więc nie potrzebowaliśmy nikogo do pomocy. W łatwy sposób została również włączona.

Kamera działa bezbłędnie. Rejestruje wszystko, co dzieje się wokół domu, dzięki temu, że jest obrotowa. Od teraz nie musimy się martwić, że ktoś włamie się do domu, a przynajmniej będziemy mieli wszystko zarejestrowane. Ja na pewno czuję się bezpieczniej, tym bardziej, że mamy małe dzieci, o które musimy dbać. Jestem zadowolona z zakupu kamery obrotowej.