Zbita szybka w Samsungu s8

Cieszyłam się, że mogę sobie kupić nowy telefon. Stary już od dawna odmawiał posłuszeństwa, bateria słabo trzymała, a ekran był porysowany. Chciałam kupić sobie Samsunga s8, bo miał dobre parametry i nie kosztował tyle co telefony słynnej marki z jabłuszkiem w logo. Oszczędzałam i poczekałam na promocję, by kupić nowy smartphone.

Naprawa nowego Samsunga s8

wymiana szybki w samsungu s8Zamówiłam telefon, otrzymałam paczkę i zajęłam się zgrywaniem zdjęć i kontaktów ze starego telefonu. Potem stary telefon wrzuciłam do kosza na elektrośmieci, a nowy użytkowałam codziennie. Działał bez zarzutu, mogłam go ładować raz na tydzień. Mimo iż ściągnęłam wiele gier i aplikacjito nadal miałam sporo pamięci w telefonie. Robił też ładne zdjęcia i dźwięk był dobrej jakości. Jednak przez własną nieuwagę musiałam oddać go do serwisu. Nie zdążyłam jeszcze zamówić do niego etui, więc telefon nie był chroniony. Połozyłam go na roku biurka i przechodząc nieostrożnie go strąciłam. Telefon spadł na podłogę niefortunnie i zbiła się szybka. Na szczęście sam telefon nadal dzialał, nawet ekran reagował na dotyk, ale niestety, przez cały ekran szła wielka, gruba rysa. Pęknięcie widocznie nie było tak silne by zepsuć cały wyświetlacz, nie mniej jednak znacząco utrudniałoto korzystanie z telefonu. Jako żeto był nowy sprzęt,to zależało mi an tym by działał jak najdłużej. Wymiana szybki w Samsungu s8 na szczęście nie kosztowała majątku. Stać mnie było na naprawę, więc od razu oddałam telefon do serwisu, tak by jak najszybciej mieć z powrotem działający sprzęt.

W serwisie na szczęście wiedzieli co robić i tego samego dnia popołudniu miałam już telefon z powrotem. Poszczęściło mi się, bo akurat szybkę do tego modelu mieli na stanie i nie musieli jej zamawiać z hurtowni. Wtedy czas oczekiwania na pewno byłby o wiele dłuższy. A tak załatwione.