Zioła, które poprawiają koncentrację

Za dwa tygodnie mam bardzo ważny egzamin. Studiuję medycynę i staram się zdobywać dobre oceny. Nawet nieźle mito idzie. Otrzymałam nawet stypendium, za dobrą naukę. Niestety ostatnio mam dużo stresujących sytuacji i spraw na głowie. Nie mogę się jakoś skupić na nauce. Muszę kupić sobie coś na poprawę koncentracji.

Zakup ziół na lepszą koncentrację

zioła na poprawę koncentracjiZapytałam się koleżanki, czy ona ma problem z koncentracją, podczas nauki. Stwierdziła, że często tak ma, ale kupowała w aptece dobre zioła na poprawę koncentracji. Są one bez recepty i w miarę tanie, więc każdy może je kupić. Nie wpływają źle na zdrowie. Po takiej rekomendacji postanowiłam, że sama pójdę do apteki, by je sobie zakupić. Jak się okazało zostało już tylko jedno opakowanie, więc je zakupiłam. Na opakowaniu było napisane, jak je zażywać. Należało wrzucić trochę wysuszonych ziół do zaparzacza i zalać gorącą wodą. Miały się tam parzyć przez dziesięć minut, potem były gotowe do wypicia. Spróbowałam i muszę przyznać, że naprawdę były smaczne. Zobaczę jeszcze, czy zadziałają. Po około pół godziny usiadłam do książek i zaczęłam czytać. Faktycznie przestałam się rozpraszać najdrobniejszymi rzeczami. Bardziej mogłam się skupić nad czytaną treścią. Oczywiście nauka nie przyswoi się sama, muszę i tak poświęcić trochę czasu, by przyswoić nową wiedzę. Nie zmieniato jednak faktu, że nauka idzie mi znacznie lepiej i szybciej, co bardzo mnie cieszy.

Wiadomości, które przyswajałam do tej pory przez cały dzień, teraz potrafię ogarnąć w ciągu dwóch godzin. Więcej zapamiętuję. Muszę podziękować koleżance, która mi je poleciła. W ten sposób mogę się spokojnie przygotowywać do egzaminu. Samoto, że nie mogłam przyswoić wcześniej wiedzy, powodowało, że się stresowałam. Teraz tak nie jest.